+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

WEBINARY

Zapisz się na webinarium lub obejrzyj minione nagrania

 

Dzielimy się naszą wiedzą

Poniżej znajdziesz nadchodzące webinaria, a także nagrania udostępnione w wersji na żądanie. Aby je zobaczyć wypełnij formularz dostępny po kliknięciu w link odpowiedni dla wybranego webinarium.

Nadchodzące webinaria

Webinaria dostępne na żądanie

Trafiony prezent świąteczny na podstawie analizy danych Allegro

Wydanie SPECJALNE 🎅🎁
Sezon zakupów świątecznych w pełni. Dalej zastanawiasz się nad wyborem najlepszych prezentów dla Twoich najbliższych? Przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego – wielką analizę sprzedaży z Allegro. Na podstawie analizy setek tysięcy transakcji sprzedażowych na Allegro i trendów zakupowych Polaków wybierzecie najlepszy prezent dla Twojego partnera/partnerki, dzieci, rodziców czy rodzeństwa.

Jak tworzyć skuteczne analizy finansowe?

Poziom PODSTAWOWY

Wizualizacje danych w raportach scalających wyniki finansowe, wydatki i potencjalne oszczędności umożliwiają monitorowanie trendów i planowanie z wyprzedzeniem. Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób firmy takie jak Twoja używają nowoczesnych narzędzi do analizy finansowej? Dołącz do naszego webinarium i zobacz, jak firmy takie jak Sanofi, McAfee czy Deloitte wykorzystują na co dzień Qlik Sense.

Jak tworzyć kluczowe analizy dla działu zakupu?

Poziom PODSTAWOWY
Dzięki możliwości konsolidowania wielu danych w jednym widoku, pracownicy działów zakupów mogą być lepiej poinformowani – a co za tym idzie – mogą podejmować na tej podstawie trafniejsze decyzje. Dołącz do webinarium i zobacz, jak Qlik umożliwia podejmowanie decyzji popartych danymi.

Jak tworzyć kluczowe analizy HR?

Poziom PODSTAWOWY
Dowiedz się, jak zacząć wykorzystywać analitykę w działach HR i w jaki sposób może ona Ci pomóc w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Moc wizualizacji danych: jak wyjść poza Excela i zacząć wizualizować dane?

Poziom PODSTAWOWY
Zobacz, jak w kilku prostych krokach przejść od tabel do świetnych wizualizacji, które pozwolą Ci poznać różne historie ukryte do tej pory w tabelach.

Tworzenie własnych aplikacji analitycznych na stronach www – Mashupy Qlik Sense

Poziom ZAAWANSOWANY
Dowiedz się czym jest mashup, jakie możliwości dane Qlik Sense Dev Hub i jak stworzyć pierwsze mashupy przy podstawowej znajomości języka HTML.

Wizualizacja danych na mapach – Qlik Geo Analytics

Poziom PODSTAWOWY
Dowiedz się jak Qlik Sense pomoże Ci zaprezentować swoje dane na mapach lub jak wykorzystać publiczne dane do podejmowania decyzji o nowych lokalizacjach punktów handlowych. Poznaj wartość analityki wizualnej.

Jak efektywnie pracować z danymi? Pierwsze kroki z Qlik Sense

Poziom PODSTAWOWY
Poznaj Qlik Sense – kompleksowe rozwiązanie do analizy i wizualizacji, które zrewolucjonizuje Twoją pracę. Nie musisz posiadać zaawansowanych zdolności analitycznych. Qlik Sense sam pomoże Ci dobrać odpowiednie wizualizacje do Twoich danych.

Raportowanie z Qlik NPrinting

Poziom ZAAWANSOWANY
Poznaj Qlik NPrinting i dowiedz się, jak w prosty sposób przygotować automatycznie setki raportów (PDF, xls, PPT)  z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Jak sprawnie analizować dane z Google Sheets i Google Calendar

Poziom PODSTAWOWY
Jeżeli w Twojej firmie wykorzystujesz Google Sheets do przechowywania danych lub Google Calendar do organizacji spotkań, to przekonaj się, jak w prosty sposób będziesz mógł zacząć analizować wszystkie Twoje dane umieszczone w Google.

What’s new QLIK SENSE June ’18

Poziom ZAAWANSOWANY
Dowiedz się, jak jeszcze efektywniej wykorzystywać swoje dane. Poznaj funkcje: Cognitive Engine, Insight Advisor, Flow maps i Advanced Authoring. Dowiesz się w jaki sposób możesz rozbudować istniejące środowisko Qlik View o symetryczną instalację Qlik Sense.

Data Literacy – umiejętność „czytania” danych

Poziom PODSTAWOWY
Popraw swoje umiejętności analityczne, naucz się zadawania właściwych pytań danym i poprawnej interpretacji wyników Twoich wyszukiwań. Działaj świadomie i podejmuj trafne decyzje w oparciu o dane.