+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

Qlik Sense Tour 2018 Gdańsk

Jak szybko zdobywać cenne informacje potrzebne do podejmowania trafnych decyzji biznesowych? Dowiedz się, jak zacząć podejmować decyzje oparte na danych ― zarejestruj się na Qlik Sense Tour 2018 już dziś.
Podczas Qlik Sense Tour 2018:
  • zobaczysz, jak zaawansowane, choć intuicyjne w obsłudze funkcje Qlik Sense ułatwiają szybkie zdobywanie cennych informacji
  • dowiesz się jak nasz klient – firma Vivid Games wykorzystuje moc silnika Qlik do analizowania swoich zbiorów Big Data
  • poznasz unikatowy silnik asocjacyjny Qlik Associative Difference™, który znajduje niewykrywane przez inne rozwiązania powiązania między danymi
  • będzisz miał okazję wziąć udział w praktycznym warsztacie Qlik Sense i samodzielnie zbudować swój pierwszy raport

Data: 23 maja 2018

Miejsce: Gdańsk, Hotel PURO

Godzina: 9:00 – 16:00

Qlik Sense Tour to cieszący się ogromnym zainteresowaniem cykl jednodniowych spotkań poświęconych analityce wizualnej oraz platformie Qlik Sense organizowanych w całej Europie, Bliskim Wschodzie i Afryce. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Agenda

9:00 – 9:30 Poranna kawa i rejestracja 9:30 – 9:45 Powitanie – Tomasz Samagalski – CEO Data Wizards 9:45 – 11:00 Lepsze informacje przy mniejszym wysiłku. Jak zdobyć przewagę w dobie gospodarki analitycznej? – Prelegent: Przemysław Żukowski, Account Manager, Data Wizards 11:00 – 11:30 Przerwa kawowa 11:30 – 12:00 Customer Case Study: Vivid Games – Zastosowanie systemu klasy Business Intelligence w GameDevie 12:00 – 12:30 Sesja Q&A 12:30 – 13:30 Lunch 13:30 – 16:00 Praktyczne warsztaty Qlik Sense – Warsztaty są bezpłatne. Wystarczy przynieść własny laptop z zainstalowanym oprogramowaniem Qlik Sense.

Prelegenci

Bartłomiej Bańkowski

Bartłomiej Bańkowski

Założyciel i Prezes firmy analitycznej KRK Data

KRK Data zajmuje się dostarczaniem analiz rynkowych przez zdalne zespoły specjalistów. Pełnił także funkcje dyrektora departamentu analiz rynkowych w firmie badawczo-analitycznej PMR, gdzie nadzorował pracę zespołów opracowujących ponad 150 raportów krajowych i regionalnych rocznie. Współzałożyciel polskiego oddziału międzynarodowej organizacji Strategic and Competitive Intelligence Professionals (SCIP). Regularnie prowadzi szkolenia z obszaru pozyskiwania danych publicznych, analizy sektorowej oraz analizy otoczenia konkurencyjnego. Specjalizuje się w budowaniu dedykowanych rozwiązań analitycznych z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi informatycznych oraz analitycznych. Zdobył doświadczenie przy realizacji dużych, międzynarodowych projektów związanych z budową rozwiązań bazodanowych dla działów analitycznych w dużych korporacjach oraz organizacjach międzynarodowych. Absolwent studiów doktoranckich na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończył kurs zaawansowanej ekonometrii w London School of Economics oraz szereg specjalistycznych szkoleń w obszarze analiz danych, pozyskiwania informacji czy zarządzania zespołami pracowników wiedzy.
Daniel Dybikowski

Daniel Dybikowski

Programista i główny administrator systemów, Vivid Games

Programista od ponad 10 lat, współpracujący w obrębie różnych dziedzin informatyki z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Od wielu lat pasjonuje się rozwiązaniami informatycznymi wspierającymi przedsiębiorstwa. Od dwóch lat zajmuje się tematami związanymi z danymi finansowymi. Obecnie zaangażowany w pełne wdrożenie systemu ERP i BI w firmie Vivid Games. Pełni funkcję programisty i głównego administratora systemów.
Tomasz Samagalski

Tomasz Samagalski

CEO Data Wizards

W 2007 roku z sukcesem wprowadził technologię Qlik na polski rynek. Specjalizuje się w budowaniu strategii rozwoju oraz sprzedaży rozwiązań IT. Jak nikt inny zna i rozumie potrzeby biznesowe klientów i oferuje rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Spod jego ręki wyszły największe kontrakty Qlik w Polsce, które zaowocowały wdrożeniami międzynarodowymi. Prywatnie uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną i nurkowanie. Fan sztuk walki oraz dobrego humoru, ukochana rasa psów – Bulterier.
Przemysław Żukowski

Przemysław Żukowski

Key Account Manager Data Wizards

Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.