+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

W branży BI następują dynamiczne zmiany i czasami trudno za nimi nadążyć. Możemy jednak w tym pomóc. Zarezerwuj miejsce na corocznym webinarium Qlik dotyczącym omawiającym trendy Business Intelligence.

17 stycznia 2018 r. godzina: 11:00 CET

 

Poznasz tam dziesięć najważniejszych Trendów BI na 2018 r. i dowiesz się, jak mogą one pomóc przekształcić posiadane dane w wartościowe informacje. Dan Sommer, dyrektor ds. programu Qlik Global Market Intelligence i były analityk firmy Gartner, wyjaśni również, dlaczego rok 2018 będzie rokiem „desilosowania danych”.

Doskonalenie rozwiązań BI i przeniesienie danych z silosów stało się jeszcze pilniejsze w świetle ostatnich wydarzeń, takich jak wyciek danych z Equifax, a także przyjęcia nowych przepisów, w tym unijnego ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

  • Jaka jest właściwa strategia i procedura?
  • Jak można łatwo przejść od „wszystkich danych” przez „kombinacje danych” do „cennych informacji”?
  • Czy umiejętność czytania danych i analityka rozszerzona mogą przyczynić się do powstania kultury opartej na analizie danych?

Ilość danych dostępnych dla decydentów jest coraz większa i rośnie szybciej niż jesteśmy w stanie je przetworzyć. Dowiedz się, jak wyciągać dane z silosów i przekształcać je w wartościowe informacje.

Dan Sommer

Dan Sommer

Starszy dyrektor i Lider ds. programu Market Intelligence w Qlik

Dan Sommer kieruje programem Qlik Market Intelligence i zajmuje się makro- oraz mikroekonomiczną analizą podaży i popytu. Ma 15 lat doświadczenia w branży IT. Poprzednio przez 10 lat pracował w firmie analitycznej Gartner, gdzie zajmował różne stanowiska kierownicze związane z rozwiązaniami BI i narzędziami analitycznymi. Wyspecjalizował się tam w zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem rynków, badaniem tendencji rynkowych, oceną środowiska konkurencyjnego i strategiami wejścia na rynek. Zorganizował również konferencję Gartner BI Summit w 2015 r. w Londynie, przewodniczył jej i wygłosił główne przemówienie.