+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

Jako oficjalny partner Polskiej Ligi Golfa IT w sezonie 2022, serdecznie zapraszamy do zapisów wszystkich graczy, lubiących dobrą atmosferę połączoną z rywalizacją golfową.

Już w najbliższą środę, 7 września o godz. 18:00 odbędzie się Data Wizards Golf Cup. Jest to przedostatni w tym sezonie turniej golfa, który rozegrany zostanie w ramach Polskiej Ligi Golfa IT. Uczestnicy wydarzenia spotkają się w Golf Park Józefów, aby rozegrać turniej w wyznaczonych kategoriach.

Rywalizacja toczyć się będzie w dwóch kategoriach: strokeplay brutto oraz strokeplay netto. Nagrodzone zostaną po 3 najlepsze wyniki w każdej kategorii. Dla zwycięzców przygotowane będą puchary oraz nagrody rzeczowe. Uczestnicy turnieju rywalizować będą również w dwóch konkursach dodatkowych nearest to the pin. Będzie to tym samym przedostatnia szansa na wygranie laptopa w konkursie hole in one. Osoby, które w czerwcu ukończyły kurs na Zieloną Kartę, w innym konkursie hole in one, będą mogły wygrać roczne członkostwo w Golf Park Józefów!

W turniejach Polskiej Ligi Golfa IT uczestniczyć mogą wyłącznie osoby, które wykupiły członkostwo w Lidze na sezon 2022.

Dla graczy, którzy już wykorzystali gry przysługujące z pakietu, przygotowane zostały specjalne oferty – dla Klubowiczów Golf Park Józefów oraz dla pozostałych osób.

Jeśli chcesz się zarejestrować na turniej lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu: wojciech.sudakowski@golfman.pl

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników wydarzenia!

Uporządkuj swoje dane – analiza i raportowanie w nowoczesnym wydaniu.

Zainteresował Cię ten artykuł? Umów spotkanie!

Judyta Szerard-Sowińska

📞 504 222 110
✉️ jss@datawizards.pl

Michał Napieraj

📞 508 074 437
✉️ mn@datawizards.pl

Kamil Kurnicki

📞 501 200 514
✉️ kk@datawizards.pl