+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

Dziękujemy za zapis na szkolenie!

Skontakujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe, aby potwierdzić wszystkie szczegóły.

szkolenia QLIK SENSE banner

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Raiffeisen Bank International AG (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

„Szkolenia Qlik Sense Business User organizowane przez firmę Data Wizards zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny i zrozumiały dla wszystkich uczestników. Prowadzący był bardzo dobrze przygotowany merytorycznie i przekazywał wiedzę z dużym zaangażowaniem. Na bieżąco reagował na pytania i pomysły uczestników, dzięki czemu wyjaśnione zostały wszystkie zagadnienia niezbędne do dalszej pracy z Qlik Sense. Zdecydowanie polecam szkolenia organizowane przez firmę Data Wizards wszystkim osobom pragnącym zdobyć wiedzę z zakresu pracy z rozwiązaniami Qlik.” 

ACTION S.A.

„Przebieg szkolenia Qlik Sense Advanced Developer przeprowadzonego przez firmę Data Wizards spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Program został zrealizowany na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, a treści, które nas najbardziej zainteresowały zostały omówione nawet szerzej podczas szkolenia. Prowadzący był bardzo dobrze przygotowany i przekazywał nam wiedzę w sposób jasny i zrozumiały. Chętnie odpowiadał na nasze wszystkie pytania, dzięki czemu możemy być pewni, że zdobyte umiejętności zostaną przez nas wykorzystane przy dalszej pracy w narzędziu. Dzięki warsztatom zyskaliśmy realne umiejętności, a nie tylko wiedzę teoretyczną.”

POLFLAM

„Szkolenie Qlik Sense przeprowadzone przez firmę Data Wizards odbyło się na najwyższym poziomie. Zostały wyjaśnione wszystkie ustalone zagadnienia, a nawet udało się nieco rozszerzyć zakres szkolenia. Prowadzący z dużą cierpliwością i zaangażowaniem przekazywał wiedzę uczestnikom oraz odpowiadał na ich pytania. Atmosfera szkolenia była swobodna, co ułatwiało nam zdobywanie wiedzy. Po odbytym szkoleniu mogliśmy bez problemu sami zacząć tworzyć swoje analizy w programie Qlik Sense.”