+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

LUDZIE

Poznaj nas bliżej i zobacz czym się zajmujemy.

 

NAPISZ DO NASDOŁĄCZ DO NAS

Zespół Data Wizards to pasjonaci analityki i technologii Qlik. Połączyliśmy nasze siły po to, aby naszym klientom zapewnić najlepsze na świecie wsparcie w zakresie technologii Qlik. Poznaj nas bliżej.

Tomasz Samagalski

CEO

W 2007 roku z sukcesem wprowadził technologię Qlik na polski rynek. Specjalizuje się w budowaniu strategii rozwoju oraz sprzedaży rozwiązań IT. Jak nikt inny zna i rozumie potrzeby biznesowe klientów i oferuje rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Spod jego ręki wyszły największe kontrakty Qlik w Polsce, które zaowocowały wdrożeniami międzynarodowymi. Prywatnie uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną i nurkowanie. Fan sztuk walki oraz dobrego humoru, ukochana rasa psów – Bulterier.

Przemysław Sołdacki

COO

Doktor informatyki, posmysłodawca inteligentnego systemu obiegu dokumentów AMODIT. Zarządza rozwojem oprogramowania. Pasjonat egzotycznych podróży i tańców latynoskich.

Przemek Żukowski

Qlik Department Director

Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych. Po godzinach fan klocków lego i lotnictwa.

Paweł Kot

Junior Account Manager

Ze sprzedażą związany od kilku lat. W niedalekiej przyszłości zostanie absolwentem PW. W wolnych chwilach interesuje się polską sceną muzyczną i organizacją festiwali. Uwielbia podróże, najbardziej te z elementami surwiwalu.

Monika Krupa

Senior Qlik Consultant

Od 11 lat związana z branżą BI, a od 2009 z samą technologią Qlik. Deweloper, konsultant, administrator i trener QlikView oraz Qlik Sense. Doświadczenie zdobywała pracując na rzecz zarówno polskich jak i międzynarodowych firm w różnych sektorach biznesu. Interesuje się najnowszymi trendami w analizie danych, w tym zagadnieniami Big Data. Prywatnie uwielbia aktywnie spędzać czas z rodziną oraz spontaniczne wycieczki.

Piotr Dębowski

Senior Qlik Consultant

Konsultant Qlik z 10-letnim doświadczeniem. Wdraża i szkoli, głównie w obszarze branży farmaceutycznej. W swoich projektach poszukuje połączenia prostoty i funkcjonalności w myśl zasady, że rolą rozwiązań analitycznych nie jest imponowanie, lecz informowanie. Entuzjasta efektywnej wizualizacji danych. Po godzinach lubi pograć w badmintona – nie mylić z kometką.

Jan Skibniewski

Qlik Consultant

Wywodzi się z branży automotive, gdzie od 2014 roku wdrażał rozwiązania IT i BI. Trener Qlik Sense, Tableau oraz Alteryx. Uwielbia programowanie, analizę danych i optymalizację działania systemów. Rozwiązania, których próżno szukać na rynku tworzy samodzielnie. Nastawiony na pomoc klientowi w znalezieniu właściwych odpowiedzi na skomplikowane zagadnienia jego biznesu. Prywatnie pasjonat motoryzacji, żeglarstwa i snowboard’u.