+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

LUDZIE

Poznaj nas bliżej i zobacz czym się zajmujemy.
NAPISZ DO NASDOŁĄCZ DO NAS

Zespół Data Wizards to pasjonaci analityki i technologii Qlik. Połączyliśmy nasze siły po to, aby naszym klientom zapewnić najlepsze na świecie wsparcie w zakresie technologii Qlik. Poznaj nas bliżej.

Tomasz Samagalski

CEO

W 2007 roku z sukcesem wprowadził technologię Qlik na polski rynek. Specjalizuje się w budowaniu strategii rozwoju oraz sprzedaży rozwiązań IT. Jak nikt inny zna i rozumie potrzeby biznesowe klientów i oferuje rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Spod jego ręki wyszły największe kontrakty Qlik w Polsce, które zaowocowały wdrożeniami międzynarodowymi. Prywatnie uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną i nurkowanie. Fan sztuk walki oraz dobrego humoru, ukochana rasa psów – Bulterier.

Przemysław Sołdacki

COO

Doktor informatyki, pomysłodawca inteligentnego systemu obiegu dokumentów AMODIT. Zarządza rozwojem oprogramowania. Pasjonat egzotycznych podróży i tańców latynoskich.

Przemek Żukowski

Qlik Department Director

Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 13 lat, a od ponad 8 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych. Po godzinach fan klocków lego i lotnictwa.

Judyta Szerard-Sowińska

Key Account Manager
Związana ze światem IT od ponad 10 lat. Pełna entuzjazmu do ludzi, technologii i nowych wyzwań. W swojej karierze realizowała projekty dla dużych graczy na rynku IT. W Data Wizards odpowiada za kluczowych klientów firmy. Prywatnie pasjonatka podróży, była zawodniczka sportów zapaśniczych.

Daniel Dybikowski

Business Intelligence Team Manager

Od ponad 13 lat współpracuje w obrębie różnych dziedzin informatyki z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. W swojej karierze realizuje pasję, jaką jest programowanie. Pełnił role związane z procesem wytwarzania oprogramowania, jak również zarządzał rozwojem produktów, pełniąc rolę projekt i data managera. Posiada kilkuletnie doświadczenie we wdrażaniu i administrowaniu rozwiązań klasy ERP oraz Business Intelligence na podstawie dużych zbiorów danych (Big Data). Obecnie jako manager i zwolennik wykorzystywania metodyk zwinnych spełnia się przy zarządzaniu zespołami i projektami IT.

Michał Santus

Senior Qlik Consultant

Konsultant Qlik od ponad 5 lat. Po zdobyciu doświadczenia w bankowości, finansach i operacjach, wdraża Qlik u klientów. Specjalista od SIb-ów (projektów pilotażowych). Zrealizował również dziesiątki pełnych projektów w niejednej branży. Dzięki znajomości języków obcych (w tym niemieckiego i francuskiego) pracuje u klientów z całej Europy. Hobbystycznie gra w larpy (life-action roleplay).

Piotr Dębowski

Senior Qlik Consultant

Konsultant Qlik z 10-letnim doświadczeniem. Wdraża i szkoli, głównie w obszarze branży farmaceutycznej. W swoich projektach poszukuje połączenia prostoty i funkcjonalności w myśl zasady, że rolą rozwiązań analitycznych nie jest imponowanie, lecz informowanie. Entuzjasta efektywnej wizualizacji danych. Po godzinach lubi pograć w badmintona – nie mylić z kometką.

Maciej Borkowski

Senior Qlik Developer

Absolwent zarządzania na Politechnice Łódzkiej. Od początku związany z analizą danych, tylko tak podejmował decyzje. Kilka lat temu porzucił karierę menedżerską dla Qlika i nie żałuje tej decyzji. Dzięki doświadczeniu biznesowemu doskonale rozumie potrzeby Klientów. Lubi trudne tematy, zagadki i wyzwania. Zanim usłyszy do końca pytanie: „Czy można w Qliku…” odpowiada: Oczywiście! Kiedy nie siedzi przy komputerze, to zapewne szaleje na rowerze górskim, nartach, jeździ autem po torze, gra w siatkówkę albo żegluje.

Jan Skibniewski

Qlik Consultant

Wywodzi się z branży automotive, gdzie od 2014 roku wdrażał rozwiązania IT i BI. Trener Qlik Sense, Tableau oraz Alteryx. Uwielbia programowanie, analizę danych i optymalizację działania systemów. Rozwiązania, których próżno szukać na rynku tworzy samodzielnie. Nastawiony na pomoc klientowi w znalezieniu właściwych odpowiedzi na skomplikowane zagadnienia jego biznesu. Prywatnie pasjonat motoryzacji, żeglarstwa i snowboard’u.

Mariusz Adamiak

Qlik Consultant

Absolwent Zarządzania i Marketingu. Od początku kariery zawodowej związany jest z branżą IT, w której działa od 20 lat. W życiu zawodowym i prywatnym trzyma się zasady: „wszystko da się zrobić, lecz zawsze jest to kwestią czasu”. Wolny czas poświęca na podróże z najbliższymi w różne mniej lub bardziej turystyczne zakątki świata. Drugą fascynacją jest fotografia, dzięki której może zatrzymać w kadrach chwile spędzone w różnych intrygujących miejscach. Docenia również kinematografię, a ciekawość świata pod względem prywatnym i zawodowym nieustannie go nakręca.

Krzysztof Żmuda

Qlik Consultant

Absolwent Automatyki i Robotyki na Politechnice Poznańskiej. Od początku kariery zawodowej związany z branżą automotive, w której spędził niespełna 10 lat. Uwielbia optymalizację produkcji poprzez wdrażanie analityki. Otwarty na wsparcie klienta w ustaleniu odpowiednich rozwiązań dla jego wyzwań biznesowych. Interesuje się piłką nożną w każdej postaci. Od aktywnego uprawiania przez wierne kibicowanie po analitykę. Wolny czas poświęca rodzinie. Wpływ na rozwój synów napędza go do działania i ciągłego poszerzania wiedzy.

Krzysztof Gamrot 

Qlik Consultant 
Ekspert finansowy z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Absolwent krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego oraz warszawskiej Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Pracował jako audytor, m.in. dla Deloitte, a także jako kontroler finansowy w spółkach produkcyjnych. Prowadził projekty wdrożenia narzędzi Business Intelligence oraz rozwoju struktur kontrolno-raportowych. Z Qlik Sense związany od ponad trzech lat, jako entuzjasta i deweloper aplikacji. Jego misją zawodową jest wprowadzanie firm na ścieżkę rozwoju w oparciu o dane. Prywatnie miłośnik sportów wytrzymałościowych i zapalony biegacz.

Andrzej Dobiegała

Senior Qlik Consultant 

Konsultant Qlik z ponad dziesięcioletnim stażem. Brał udział w realizacji kilkudziesięciu projektów – jako lider, architekt rozwiązań i developer m.in. dla przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych. Specjalizuje się w architekturze wielowarstwowej i złożonych modelach danych. Prowadził zaawansowane szkolenia i warsztaty dla użytkowników Qlika. Interesuje się metodykami realizacji projektów Business Intelligence. Prywatnie lubi czytać. Posiada czarnego kota oraz dwa psy łączące w sobie najlepsze cechy wielu ras.

Urszula Misztal

Office Manager

Absolwentka Zarządzania – doświadczenie zdobywała w dziedzinach logistyki, administracji, windykacji i sprzedaży zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii. Jest skrupulatna, dokładna, dobrze zorganizowana i wiecznie uśmiechnięta. W Data Wizards odpowiada za koordynację prac administracyjno-biurowych. Prywatnie pasjonatka podróży i wielka fanka skandynawskich kryminałów.

Kinga Patalas

Marketing Specialist

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Dotychczas zdobywała doświadczenie w marketingu i dziennikarstwie. W Data Wizards wspiera rozwój strategii marketingowej naszych produktów. Prywatnie lubi zgłębiać wiedzę na temat synergologii i kultury krajów Bliskiego Wschodu, a jej pasją są wywiady. Jest ambitna, sumienna i zawsze chętna do pomocy.

Kamil Kurnicki

Business Development Manager

Od początku swojej kariery zawodowej jest związany ze sprzedażą w branży Telco/ICT. Prowadził złożone i rozwojowe projekty angażując międzyorganizacyjne zespoły projektowe. Praca dla czołowych operatorów telekomunikacyjnych, jak również dla polskiego integratora pozwoliła mu na zdobycie niezwykle przydatnego wachlarza doświadczeń, z którego korzysta do dziś. Prywatnie jest miłośnikiem dobrego jedzenia oraz aktywnie gra i wspiera rozwój golfa w Polsce.

Aleksandra Sil

Prospecting Manager

Skuteczne rozmowy to jej specjalność. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B i jest ekspertem w doradzaniu klientom biznesowym. Swoją karierę w sprzedaży zaczynała w sektorze finansowym. Następnie zdobywała doświadczenie w branży facility management, do perfekcji opanowując umiejętności negocjacji, budowania relacji z klientami i planowania strategicznego. W Data Wizards odpowiada za skuteczne budowanie relacji z potencjalnymi Klientami. Prywatnie czas wolny poświęca rodzinie, a chwilę relaksu odnajduje w praktykowaniu jogi.