Qlik Specialist and Administrator

Jesteśmy grupą pasjonatów i ekspertów technologii z obszaru Business Intelligence, a członkowie naszego zespołu są odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej, marketingowej i analitycznej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem powiększamy nasz zespół. Podejmij wyzwanie i dołącz do nas.

Team Data Wizards

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Chcesz należeć do zespołu najlepszych specjalistów technologii Qlik w Europie
  • Znasz i posiadasz doświadczenie w pracy z wykorzystaniem Qlik Management Console
  • Posiadasz orientację w ekosystemach analitycznych i bazodanowych przedsiębiorstw
  • Posiadasz umiejętność budowania dobrych relacji z klientami
  • Mile widziana znajomość zagadnień z obszarów: Real-Time Data Streaming (CDC), Data Lake, Data Catalogs, robotyzacji (np. UiPath, BluePrism), znajomość aplikacji wspierających administrację środowiskiem Qlik: Operations Monitor, Reloads Monitor, App Metadata Analyzer, oraz Windows Reading Event Logs, Reading Qlik Logs, Zabbix, Nagios itd.
  • Sprawnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • Wykazujesz inicjatywę do działań pozaprojektowych
  • Posiadasz wiedzę na temat administrowania serwerami (MS Windows Serwer)
  • Posiadasz ogólną wiedzę na temat budowania dashboardów analitycznych
  • Cechuje Cię komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • Znasz bardzo dobrze SQL (korzystanie oraz administracja)
  • Nie są Tobie obce zagadnienia konfiguracyjne i administracyjne związane z: Active Directory, Proxy, VPN, Remote Desktop, Firewalls, Data Warehouse, Okta, MFA, Webhooks, AWS, GCP, Azure, oraz systemy operacyjne Windows Server oraz Linux
  • Znasz i posiadasz doświadczenie w pracy jako administrator systemów Business Intelligence (w tym QlikView lub Qlik Sense)

Twój zakres obowiązków będzie obejmował

  • Zarządzanie ekosystemem i środowiskiem Qlik Klienta
  • Wsparcie prowadzenia wdrożeń z wykorzystaniem technologii Qlik
  • Instalacja i konfiguracja środowiska Qlik u Klienta
  • Możliwość prowadzenia szkoleń specjalistycznych z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Wsparcie i doradztwo Klienta w obszarze konfiguracji i zarządzania środowiskiem Qlik
  • Budowa mocnej marki osobistej w branży Business Intelligence i stały rozwój kompetencji
  • Wsparcie zespołu konsultantów w przygotowywaniu raportów i dashboardów Business Intelligence opartych o technologię Qlik
  • Wsparcie projektów wewnętrznych firmy (aplikacje/dashboardy promocyjne, aplikacje wspierające sprzedaż i konsultantów)
  • Szerzenie wiedzy i dobrych praktyk administracyjnych oraz nadawanie kierunku rozwoju ekosystemu analitycznego celem poprawnego funkcjonowania środowiska
  • Research technologii zgodnie z potrzebami organizacji

Prześlij swoje CV

    Pracując w Data Wizards otrzymasz:

    • Możliwość pracy z uznawanymi za najlepsze na świecie technologiami Business Intelligence
    • Możliwość pracy z najlepszymi specjalistami na rynku, w zgranym zespole nastawionym na sukces w międzynarodowych projektach
    • Wsparcie managera poprzez regularne spotkania 1:1
    • Wsparcie mentora w pierwszych miesiącach pracy
    • Precyzyjną ścieżkę rozwoju swoich kompetencji i możliwość awansu na wyższe stanowiska
    • Możliwość elastycznej zmiany stanowiska w ramach rekrutacji wewnętrznych
    • Różnorodność projektów i realizowanych case’ów biznesowych
    • Możliwość samorealizacji oraz ciągłego rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach produktowych oraz certyfikacji Qlik
    • Dużą samodzielność w podejmowaniu działań projektowych
    • Realny wpływ na kierunki rozwoju firmy
    • Konkurencyjne, stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
    • Elastyczne godziny pracy
    • Dodatkowy płatny czas na zdobywanie wiedzy
    • Cykliczne spotkania z ekspertami technologii Qlik
    • Możliwość pracy zdalnej