Qlik Developer

Jesteśmy grupą pasjonatów i ekspertów technologii z obszaru Business Intelligence, a członkowie naszego zespołu są odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej, marketingowej i analitycznej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem powiększamy nasz zespół. Podejmij wyzwanie i dołącz do nas.

Team Data Wizards

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Znasz i posiadasz doświadczenie w pracy z wykorzystaniem QlikView lub Qlik Sense
  • Potrafisz myśleć logicznie i posiadasz znajomość podstaw matematyki
  • Znasz co najmniej podstawy SQL
  • Mile widziana znajomość produktów komplementarnych (Qlik GeoAnalytics, Qlik SAP Connector, Qlik NPrinting etc.)
  • Chcesz skupić się na technicznym (backendowym) aspekcie obszaru Business Intelligence z wykorzystaniem technologii Qlik
  • Mile widziana znajomość CSS, JS, HTML, Python
  • Chcesz należeć do zespołu najlepszych specjalistów technologii Qlik w Europie
  • Posiadasz doświadczenie w budowaniu dashboardów analitycznych
  • Wykazujesz inicjatywę do działań pozaprojektowych
  • Sprawnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza z innych obszarów wspierających Business Intelligence tj. bazy danych, hurtownie danych, programowanie itd.

Twój zakres obowiązków będzie obejmował:

  • Wsparcie konsultantów w analizie potrzeb i procesów biznesowych Klienta wraz z ich analizą techniczną
  • Budowa mocnej marki osobistej w branży Business Intelligence i stały rozwój kompetencji technicznych
  • Wsparcie konsultantów w obszarach konfiguracji i zarządzania środowiskiem Qlik
  • Możliwość wprowadzania nowych rozwiązań wspierających pracę konsultantów na całej płaszczyźnie świadczonych usług
  • Przygotowywanie raportów i dashboardów Business Intelligence opartych o technologię Qlik na zlecenie konsultantów
  • Backendowy rozwój i utrzymanie aplikacji / dashboardów Qlik
  • Research możliwych rozwiązań na zlecenie konsultantów

Prześlij swoje CV

    Pracując w Data Wizards otrzymasz:

    • Możliwość pracy z uznawanymi za najlepsze na świecie technologiami Business Intelligence
    • Możliwość pracy z najlepszymi specjalistami na rynku, w zgranym zespole nastawionym na sukces w międzynarodowych projektach
    • Wsparcie managera poprzez regularne spotkania 1:1
    • Wsparcie mentora w pierwszych miesiącach pracy
    • Precyzyjną ścieżkę rozwoju swoich kompetencji i możliwość awansu na wyższe stanowiska
    • Możliwość elastycznej zmiany stanowiska w ramach rekrutacji wewnętrznych
    • Różnorodność projektów i realizowanych case’ów biznesowych
    • Możliwość samorealizacji oraz ciągłego rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach produktowych oraz certyfikacji Qlik
    • Dużą samodzielność w podejmowaniu działań projektowych
    • Realny wpływ na kierunki rozwoju firmy
    • Konkurencyjne, stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
    • Elastyczne godziny pracy
    • Dodatkowy płatny czas na zdobywanie wiedzy
    • Cykliczne spotkania z ekspertami technologii Qlik
    • Możliwość pracy zdalnej