+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

QLIK DAY

Zamień QlikView na Qlik Sense - bezpłatny warsztat Qlik Sense w Twojej firmie

Korzystasz aktualnie w swojej pracy z produktów Qlik (a w szczególności QlikView)? To świetnie trafiłeś!

Na przestrzeni ostatnich lat w środowisku produktów firmy Qlik zaszło wiele gruntownych zmian. Niektóre rozwiązania funkcjonujące wcześniej jako niezależne produkty zostały przez Qlika przejęte i stały się integralną częścią całej platformy Qlik. Mowa tu m.in. o Qlik Web Connectors, Qlik GeoAnalytics czy Qlik DataMarket.

Jedną z największych zmian była jednak premiera nowego produktu: Qlik Sense. Zupełnie nowy interfejs i stuningowany silnik analityczny otwierają przed Twoją organizacją szeroką paletę możliwości wykorzystania Qlika zarówno na potrzeby wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Przed nami kolejna fala zmian w Qliku. Nowy silnik asocjacyjny gotowy do pracy z Big Data, rozwiązania do zaawansowanego zarządzania danymi, wdrożenia multi-cloud, nowe możliwości licencyjne, wykorzystane języka naturalnego do komunikacji z systemem, nieograniczone możliwości dzięki wykorzystaniu extensions – wszystkie te opcje czekają na Ciebie i Twoją firmę.

Qlik Day – nasza propozycja

Propozycja, którą Ci składamy to jednodniowy warsztat w wyniku którego Ty i członkowie Twojego zespołu poznacie odpowiedzi na najbardziej intrygujące Was pytania. Czy zostać z QlikView? Czy migrować się do Qlik Sense? Jeśli tak, to w pełni czy w opcji Dual Use? Co jest na roadmapie? Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi!

Nie zabraknie również zajęć praktycznych i dużej dawki merytoryki. W trakcie Qlik Day będziesz miał okazję wykonać pierwsze kroki w pracy z Qlik Sense. Poznasz tips&tricks i dowiesz się, jak możesz konwertować aplikacje z QlikView do Qlik Sense.

Qlik Day – co zyskasz?

Naszym celem jest to abyście po spotkaniu posiadali pełnię wiedzy o tym, jak Wasza firma może wykorzystać dotychczasowe inwestycje w QlikView i nadać im nową jakość poprzez przejście na Qlik Sense i pełne wykorzystanie jego możliwości. Po zakończeniu Qlik Day otrzymacie pisemną rekomendację dalszych działań.

Qlik Day – dla kogo?

Główny program Qlik Day skierowany jest do firm aktualnie wykorzystujących QlikView. Jeśli jednak korzystasz z Qlik Sense i brakuje Ci dostępu do najbardziej aktualnej wiedzy o możliwościach Qlik Sense – również Ciebie zachęcamy do kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie najbardziej optymalną formę przekazania wiedzy.

 

 

 

Qlik Day – ile to kosztuje?

0 PLN 🙂 Na co zatem czekasz? Wyślij do nas wiadomość. Po jej otrzymaniu nasz przedstawiciel skontaktuje się Tobą, aby ustalić szczegóły Qlik Day w Twojej firmie.

Jeżeli jesteś zainteresowany zorganizowaniem Qlik Day w swojej firmie lub masz jakieś pytania, napisz do nas lub zadzwoń:

Przemek Żukowski

503 106 249