+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

Technologia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed eleifend ipsum at tellus tristique suscipit. Sed sit amet turpis ut metus commodo vestibulum.
Button#1Button#2

Technologia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed eleifend ipsum at tellus tristique suscipit. Sed sit amet turpis ut metus commodo vestibulum.
Button#1Button#2

Seeing is Believing

Prezentacje aplikacji demo są ciekawe, ale czyż nie lepiej byłoby zobaczyć własne dane na własnym dashboardzie w krótkim czasie? Właśnie do tego zachęcamy Cię podczas projektu Seeing is Believing (SiB). Będziesz miał niesamowitą okazję do przetestowania rozwiązania działającego na Twoich danych po zaledwie 3 dniach projektu.

Czym jest i jak wygląda projekt Seeing is Believing?

Seeing is Believing to skondensowany projekt wdrożeniowy, w wyniku którego dostarczamy aplikację QlikView lub Qlik Sense z Twoimi danymi. Rozpoczęcie projektu nie obliguje Cię do zakupu licencji.

Projekt SiB trwa 3 dni, a każdy dzień odpowiada konkretnym zadaniom projektowym:

  • Dzień 1 – Instalacja środowiska i podłączenie do źródeł danych.
  • Dzień 2 – Budowanie modelu danych i pierwsze wizualizacje.
  • Dzień 3 – Budowanie warstwy prezentacyjnej i zaprezentowanie wyników projektu SiB przed Interesariuszami.

Po zakończeniu 3-dniowego developmentu rozpoczynasz 14-dniowy okres próbny. W jego trakcie aplikacja odświeża się o nowe dane a Ty możesz ją dowolnie rozbudowywać.

Co otrzymam w ramach projektu Seeing is Believing?

Efektem projektu SiB jest aplikacja analityczna, która opublikowana jest na serwerze w Twojej infrastrukturze, działająca na Twoich danych źródłowych. Przez okres 14-dniowych testów dowolna ilość użytkowników może korzystać z uruchomionego systemu.

Jestem zadowolony z efektów Projektu SiB – co dalej?

Po zakończeniu okresu 14 dni, licencje testowe wygasają, ale nie oznacza to, że efekt projektu SiB nagle znika. Wręcz przeciwnie! Cała infrastruktura jest gotowa na to, abyś wprowadził docelowe kody licencyjne i od razu zaczął produkcyjnie używać aplikacji stworzonej podczas Projektu SiB. Projekt SiB stanowi zatem rozpoczęcia wdrożenia, bez konieczności kupowania licencji z pierwszym punktem kontrolnym po zaledwie 3 dniach projektu.

Projekt SiB jest w pełni transparentny z naszej strony i jest zawsze wykonywany w siedzibie Klienta. Dzięki temu mogą możesz nie tylko zweryfikować samą technologię, ale również nas jako swojego przyszłego partnera wdrożeniowego.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wprowadzanie zmian nie jest łatwe. Niskokosztowy projekt SiB ma w tym Państwu pomóc poprzez zredukowanie ryzyka wyboru nieodpowiedniej platformy BI do 0%. My z kolei jesteśmy przekonani o tym, że zaraz po wykonaniu projektu SiB będą Państwo dzielić historię swojej firmy na “czasy przed i po Qliku”.