+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

O NAS

Ludzie z pasją do tworzenia analityki przyjaznej dla użytkownika.
NAPISZ DO NASDOŁĄCZ DO NAS

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy kilkunastoosobową grupą pasjonatów i ekspertów technologii Qlik. Członkowie naszego zespołu byli odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej i marketingowej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą.

Co jednak najważniejsze – pomimo upływu lat wciąż jest w nas i łączy wszystkich nas ta sama, jedyna w swoim rodzaju, Qlikowa pasja do tworzenia rozwiązań analitycznych przyjaznych dla użytkownika. Pasja ta ma oczywiście swój wymiar praktyczny wyrażający się w naszym głębokim zrozumieniu tego jak produkty Qlik w połączeniu z naszą wiedzą merytoryczną mogą pomóc Twojej organizacji.

 

Co chcemy Tobie zaoferować?

 

Jeśli wiedza o produkcie, doświadczenie branżowe, profesjonalizm na każdym poziomie współpracy i zaangażowanie jest tym, czego szukasz u partnera wdrożeniowego – skontaktuj się z nami. Chętnie spotkamy się, aby porozmawiać o Twoich potrzebach i sposobie ich realizacji w ramach Platformy Qlik.