+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

QLIK GEOANALYTICS

Analizy geograficzne w pełni zintegrowane z Qlik Sense.
ZOBACZ DEMO

W dzisiejszym świecie coraz częściej konieczne jest nie tylko wizualizowanie danych na wykresach, ale krytycznym staje się również wizualizowanie danych na mapach. Standardowa instalacja Qlik Sense w pewnym stopniu na to pozwala. Jeśli jednak chcesz wykorzystać zaawansowane możliwości prezentowania danych geograficznych i funkcji geoanalitycznych – powinieneś skorzystać z Qlik GeoAnalytics.

 

Zobacz czym jest Qlik GeoAnalytics:

Jakie korzyści daje Qlik GeoAnalytics?

Qlik GeoAnalytics stwarza możliwość podejmowania lepszych decyzji związanych z lokalizacją prowadzenia biznesu, poprzez dostarczanie zaawansowanych możliwości analitycznych w wymiarze geoprzestrzennym. Qlik GeoAnalytics to nie tylko mapy, ale przede wszystkim zaawansowane funkcje geoprzestrzenne, które odkryją przed Tobą niewidoczne do tej pory relacje geograficzne. Opatentowana technologia kompresji i streamingu danych mapowych pozwoli Ci na zrozumienie wzrastającego wolumenu danych powiązanych z lokalizacją. Dostępna dzięki temu poszerzona analiza Twoich danych pozwoli Ci podejmować trafniejsze decyzje, które przekładać się będą na wyższy ROI.

Dzięki wbudowanym w Qlik GeoAnalytics automatycznym funkcjom wyszukującym dane geograficzne, będziesz mógł w prosty sposób dodać wizualizacje na mapach do już istniejących aplikacji QlikView oraz Qlik Sense i nanosić na nie różne wizualizacje, aby odkryć całą historię ukrytą w Twoich danych. Użytkownicy Qlik GeoAnalytics mogą swobodnie eksplorować dane, schodząc na coraz niższe poziomy danych, nawet na mapach zawierających miliony punktów. Qlik GeoAnalytics może być również wykorzystany do:

  • Ustalania potencjalnych lokalizacji dla nowych sklepów, biorąc pod uwagę demografię, siłę nabywczą czy czas dojazdu do konkretnej lokalizacji,
  • Kalkulowania czasu dostarczenia produktów w całym łańcuchu dostaw,

Dodatkowe zasoby

Qlik GeoAnalytics DataSheet