+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

WEBINARY

Zapisz się na webinarium lub obejrzyj minione nagrania

 

Dzielimy się naszą wiedzą

Poniżej znajdziesz nadchodzące webinaria, a także nagrania udostępnione w wersji na żądanie. Aby je zobaczyć wypełnij formularz dostępny po kliknięciu w link odpowiedni dla wybranego webinarium.

Nadchodzące webinaria

Nowości Qlik Sense June 2019

Poziom ZAAWANSOWANY

Qlik Sense June 2019 to wersja, która przynosi nowe rozwiązania w zakresie wizualizacji danych. Pojawiają się także nowe funkcjonalności związane m.in. z nową architekturą systemu czy nowymi możliwościami w kliencie mobilnym.

Webinaria dostępne na żądanie

Sprawna sztuka wizualizacji danych

Poziom PODSTAWOWY

Zobacz, jakie typy wizualizacji są najlepsze dla konkretnych rodzajów danych i jakich wizualizacji lepiej unika. Poznaj najlepsze praktyki tworzenia raportów. Dowiedz się, jak działa Qlik Insight Advisor i jak możesz wykorzystać go w swojej codziennej pracy.

 

 

Jak analizować dane z Social Media na przykładzie Facebooka?

Poziom PODSTAWOWY

Analizujesz działania Twojej konkurencji lub inne profile społecznościowe takie jak Twitter czy Facebook? A może analizujesz dane z Google Analytics? Dołącz do webinarium i zobacz jak w sprytny i efektywny sposób analizować dane i aktywnie wykorzystywać je do skutecznego prowadzenia swojego profilu.

Jak przekształcać dane we wnioski w 15 minut?

Poziom PODSTAWOWY

Zobacz w krótkim demo, jak w łatwy sposób możesz przekształcać dane tabelaryczne w wizualizacje. Bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy technicznej, bez zewnętrznego wsparcia, z dowolnego źródła danych, prosto i szybko.

Nowości Qlik Sense February 2019

Poziom ZAAWANSOWANY

Poznaj nowości Qlik Sense: nowe opcje licencyjne, 7 wykresów, aplikacja mobilna dostępna na Android i iOS, nowy wygląd interfejsu i wiele wiele innych.

Jak zacząć pracę w Qlik Sense?

Poziom PODSTAWOWY

Chcesz zobaczyć, jak podłączyć się do najpopularniejszych źródeł danych, jak automatycznie przygotowywać wizualizacje, jak korzystać z Qlik Sense w codziennej pracy z danymi. Dołącz do webinarium.

Konwersja z QlikView do Qlik Sense

Poziom ZAAWANSOWANY

Zostać z QlikView czy w pełni skonwertować QlikView do Qlik Sense? Dowiedz się jakie opcje licencyjne pozwalające na konwersję z QlikView do Qlik Sense są aktualnie dostępne, czy oba rozwiązania mogą ze sobą współistnieć i w jaki sposób mogą się uzupełniać i czy można w prosty sposób skonwertować istniejące aplikacje QlikView do Qlik Sense.

Trafiony prezent świąteczny na podstawie analizy danych Allegro

Wydanie SPECJALNE 🎅🎁
Sezon zakupów świątecznych w pełni. Dalej zastanawiasz się nad wyborem najlepszych prezentów dla Twoich najbliższych? Przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego – wielką analizę sprzedaży z Allegro. Na podstawie analizy setek tysięcy transakcji sprzedażowych na Allegro i trendów zakupowych Polaków wybierzecie najlepszy prezent dla Twojego partnera/partnerki, dzieci, rodziców czy rodzeństwa.

Jak tworzyć skuteczne analizy finansowe?

Poziom PODSTAWOWY

Wizualizacje danych w raportach scalających wyniki finansowe, wydatki i potencjalne oszczędności umożliwiają monitorowanie trendów i planowanie z wyprzedzeniem. Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób firmy takie jak Twoja używają nowoczesnych narzędzi do analizy finansowej? Dołącz do naszego webinarium i zobacz, jak firmy takie jak Sanofi, McAfee czy Deloitte wykorzystują na co dzień Qlik Sense.

Jak tworzyć kluczowe analizy dla działu zakupu?

Poziom PODSTAWOWY
Dzięki możliwości konsolidowania wielu danych w jednym widoku, pracownicy działów zakupów mogą być lepiej poinformowani – a co za tym idzie – mogą podejmować na tej podstawie trafniejsze decyzje. Dołącz do webinarium i zobacz, jak Qlik umożliwia podejmowanie decyzji popartych danymi.

Jak tworzyć kluczowe analizy HR?

Poziom PODSTAWOWY
Dowiedz się, jak zacząć wykorzystywać analitykę w działach HR i w jaki sposób może ona Ci pomóc w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Moc wizualizacji danych: jak wyjść poza Excela i zacząć wizualizować dane?

Poziom PODSTAWOWY
Zobacz, jak w kilku prostych krokach przejść od tabel do świetnych wizualizacji, które pozwolą Ci poznać różne historie ukryte do tej pory w tabelach.

Tworzenie własnych aplikacji analitycznych na stronach www – Mashupy Qlik Sense

Poziom ZAAWANSOWANY
Dowiedz się czym jest mashup, jakie możliwości dane Qlik Sense Dev Hub i jak stworzyć pierwsze mashupy przy podstawowej znajomości języka HTML.

Wizualizacja danych na mapach – Qlik Geo Analytics

Poziom PODSTAWOWY
Dowiedz się jak Qlik Sense pomoże Ci zaprezentować swoje dane na mapach lub jak wykorzystać publiczne dane do podejmowania decyzji o nowych lokalizacjach punktów handlowych. Poznaj wartość analityki wizualnej.

Jak efektywnie pracować z danymi? Pierwsze kroki z Qlik Sense

Poziom PODSTAWOWY
Poznaj Qlik Sense – kompleksowe rozwiązanie do analizy i wizualizacji, które zrewolucjonizuje Twoją pracę. Nie musisz posiadać zaawansowanych zdolności analitycznych. Qlik Sense sam pomoże Ci dobrać odpowiednie wizualizacje do Twoich danych.

Raportowanie z Qlik NPrinting

Poziom ZAAWANSOWANY
Poznaj Qlik NPrinting i dowiedz się, jak w prosty sposób przygotować automatycznie setki raportów (PDF, xls, PPT)  z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Jak sprawnie analizować dane z Google Sheets i Google Calendar

Poziom PODSTAWOWY
Jeżeli w Twojej firmie wykorzystujesz Google Sheets do przechowywania danych lub Google Calendar do organizacji spotkań, to przekonaj się, jak w prosty sposób będziesz mógł zacząć analizować wszystkie Twoje dane umieszczone w Google.

What’s new QLIK SENSE June ’18

Poziom ZAAWANSOWANY
Dowiedz się, jak jeszcze efektywniej wykorzystywać swoje dane. Poznaj funkcje: Cognitive Engine, Insight Advisor, Flow maps i Advanced Authoring. Dowiesz się w jaki sposób możesz rozbudować istniejące środowisko Qlik View o symetryczną instalację Qlik Sense.

Data Literacy – umiejętność „czytania” danych

Poziom PODSTAWOWY
Popraw swoje umiejętności analityczne, naucz się zadawania właściwych pytań danym i poprawnej interpretacji wyników Twoich wyszukiwań. Działaj świadomie i podejmuj trafne decyzje w oparciu o dane.