+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

Bezpłatny webinar

Pharma Insighter – innowacyjna platforma analityczna

Odkryj innowacyjne narzędzie dla firm farmaceutycznych i zwiększ efektywność promowania swoich produktów!

Obejrzyj webinar i poznaj zaawansowaną platformę wspierającą wielokanałową komunikację marketingową z pracownikami służby zdrowia oraz aptek.

Przemysław Żukowski oraz Piotr Dębowski, eksperci z wieloletnim doświadczeniem analitycznym, zaprezentują kluczowe funkcjonalności platformy Pharma Insighter oraz omówią jej praktyczne zastosowanie.

WYPEŁNIJ FORMULARZ, ABY UZYSKAĆ DOSTĘP DO NAGRANIA

Śledź ponad 50 wskaźników przy użyciu intuicyjnych analiz i wizualizacji na mapach

Porównaj własne działania na tle wyników firm konkurencyjnych

 Analizuj skuteczność działań przedstawicieli na poziomie najmniejszej jednostki terenowej

Zwiększ efektywność działań marketingowo-sprzedażowych dzięki Pharma Insighter

  • Analizuj wskaźniki sprzedaży i obszary związane z CRM m.in. sprzedaż, indeks ewolucji, udział w rynku, indeks penetracji, plany sprzedażowe, wizyty bezpośrednie (F2F) i zdalne, aktualny target (POA), zgody marketingowe.
  • Zautomatyzuj procesy analityczne, integrację i harmonizację danych.
  • Pracuj z wykorzystaniem najlepszych praktyk wizualizacji i geoanalityki.
  • Demokratyzuj dostęp do analityki danych – narzędzie jest intuicyjne i zrozumiałe, więc może być wykorzystane przez szerokie grono użytkowników w organizacji. 
  • Zacznij korzystać w platformy w ciągu kilkunastu dni – zapewniamy szybką implementację bez nakładów na infrastrukturę i oprogramowania (analityka w chmurze).

Prelegenci

Przemysław Żukowski

Qlik Department Director

Entuzjasta Qlik Sense i analizy danych. Propagator wykorzystania nowoczesnych narzędzi analitycznych nie tylko w biznesie. Z branżą IT związany od 19 lat, a od ponad 13 lat odpowiada za projektowanie efektywnych rozwiązań analitycznych dla klientów z różnych branż i pomaga im dostrzec całą historię ukrytą w ich danych.

Piotr Dębowski

Senior Qlik Consultant

Ekspert Business Intelligence odpowiedzialny za wdrażanie rozwiązań analitycznych dla czołowych firm farmaceutycznych w Polsce i za granicą. W swoich projektach poszukuje połączenia prostoty i funkcjonalności w myśl zasady, że rolą rozwiązań analitycznych nie jest imponowanie, lecz informowanie. Entuzjasta efektywnej wizualizacji danych.