+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

PROJEKTY PILOTAŻOWE SIB

Rozpoczęcie wdrożenia, bez ryzyka, z pierwszym punktem kontrolnym po 3 dniach projektu.
ZAPYTAJ O PROJEKT SIB
Prezentacje aplikacji demo dają pewne wyobrażenie o możliwościach systemów BI, ale czyż nie lepiej byłoby zobaczyć własne dane na własnym dashboardzie w krótkim czasie? Właśnie do tego zachęcamy Cię podczas projektu Seeing is Believing (SiB). Będziesz miał niesamowitą okazję do przetestowania rozwiązania działającego na Twoich danych po zaledwie 3 dniach projektu.

 

Czym jest i jak wygląda projekt Seeing is Believing?

Seeing is Believing to skondensowany projekt wdrożeniowy, w wyniku którego dostarczamy aplikację QlikView lub Qlik Sense z Twoimi danymi. Rozpoczęcie projektu nie obliguje Cię do zakupu licencji.

Projekt SiB trwa 3 dni, a każdy dzień odpowiada konkretnym zadaniom projektowym:

Dzień 1

Instalacja środowiska i podłączenie do źródeł danych.

Dzień 2

Budowanie modelu danych i pierwsze wizualizacje.

Dzień 3

Budowanie warstwy prezentacyjnej i zaprezentowanie wyników projektu SiB.
Po zakończeniu 3-dniowego developmentu rozpoczynasz 14-dniowy okres próbny. W jego trakcie aplikacja odświeża się o nowe dane a Ty możesz ją dowolnie rozbudowywać.

 

Co otrzymam w ramach projektu Seeing is Believing?

Efektem projektu SiB jest aplikacja analityczna, która opublikowana jest na serwerze w Twojej infrastrukturze, działająca na Twoich danych źródłowych. Przez okres 14-dniowych testów dowolna ilość użytkowników może korzystać z uruchomionego systemu.

 

Jestem zadowolony z efektów Projektu SiB – co dalej?

Po zakończeniu okresu 14 dni, licencje testowe wygasają, ale nie oznacza to, że efekt projektu SiB nagle znika. Wręcz przeciwnie! Cała infrastruktura jest gotowa na to, abyś wprowadził docelowe kody licencyjne i od razu zaczął produkcyjnie używać aplikacji stworzonej podczas Projektu SiB. Projekt SiB stanowi zatem rozpoczęcia wdrożenia, bez konieczności kupowania licencji z pierwszym punktem kontrolnym po zaledwie 3 dniach projektu.
Projekt SiB jest w pełni transparentny z naszej strony i jest zawsze wykonywany w siedzibie Klienta. Dzięki temu możesz nie tylko zweryfikować samą technologię, ale również nas jako Twojego przyszłego partnera wdrożeniowego.
Z
Zdajemy sobie sprawę z tego, że wprowadzanie zmian nie jest łatwe. Niskokosztowy projekt SiB ma w tym Państwu pomóc poprzez zredukowanie ryzyka wyboru nieodpowiedniej platformy BI do zera. Dodatkowo, bazując na naszym doświadczeniu możemy zagwarantować, że zaraz po wykonaniu projektu SiB będą Państwo dzielić historię swojej firmy na “czasy przed i po Qliku”.