+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

QLIK SENSE

Odkryj w swoich danych to, czego żadne inne narzędzie Business Intelligence nie jest w stanie pokazać.

 

WYPRÓBUJ QLIK SENSEZOBACZ APLIKACJE DEMO

Wznieś swoje analizy na wyższy poziom!

Qlik Sense pozwoli Ci odkryć w Twoich danych to, czego żadne narzędzia Business Intelligence oparte na zapytaniach SQL nie jest w stanie pokazać. Możesz swobodnie wyszukiwać i eksplorować wszystkie swoje dane i natychmiast zmieniać perspektywę swej analizy, kiedy tylko będziesz chciał.

Dzięki Qlik Sense już nigdy nie będziesz ograniczony do liniowej eksploracji danych, w ramach częściowych zbiorów danych. Dzięki elastycznej platformie do analizy danych, która obsługuje pełne spektrum przypadków użycia BI, możesz uzyskać pełną elastyczność – idealną zarówno dla analityka, departamentu w Twojej firmie lub globalnie działającego przedsiębiorstwa.

Uwolnij swoje dane

Dzięki Qlik Sense z łatwością połączysz wszystkie źródła danych, bez względu na ich wielkość, bez konieczności budowania hurtowni danych, w jedną aplikację analityczną. Silnik Asocjacyjny Qlik indeksuje każdą możliwą relację w danych, dzięki czemu możesz eksplorować dane w dowolnym kierunku. W przeciwieństwie do narzędzi opartych na zapytaniach SQL, Qlik Sense wstępnie nie agreguje danych i nie bazuje na predefiniowanych zapytaniach, które z założenia ograniczają swobodę eksploracji danych. Oznacza to, że możesz zadawać nowe pytania i tworzyć analitykę bez konieczności tworzenia nowych zapytań lub czekania na ekspertów IT.

Interaktywna analiza bez granic

Zadaj dowolne pytanie i szybko eksploruj wszystkie swoje dane, korzystając z globalnego wyszukiwania i interaktywnych selekcji. Wszystkie analizy aktualizują się przy kliknięciu, bez względu na to jak głęboką analizę przeprowadzasz. Nie masz żadnych ograniczeń co do eksploracji.

Najlepsze wizualizacje

Innowacyjne wizualizacje prezentują Twoje dane w odpowiednim kontekście, aby odpowiedzieć na każde pytanie. Szybko identyfikuj główne trendy w danych i wychwytuj wartości skrajne. Korzystaj z integracji zaawansowanych funkcji analitycznych i analiz geolokalizacyjnych, aby pogłębić swoje analizy. Rób to w pełni interaktywnie – przesuwaj, powiększaj i wybieraj interesujące Cię dane.

Twórz i eksploruj na dowolnym urządzeniu

Przeglądaj, twórz i współpracuj na dowolnym urządzeniu, bezpośrednio w momencie podejmowania decyzji. Qlik Sense jest zbudowany na dwóch fundamentach: responsywnym interfejsie i interakcji dotykowej. Dzięki temu tworzysz aplikację raz a następnie działa ona wszędzie: na komputerach, tabletach i urządzeniach mobilnych.

Podejmuj lepsze decyzje. Razem.

Dzięki Qlik Sense każdy może podejmować bardziej świadome decyzje. Bez względu na to, jak mały lub duży jest Twój zespół, możesz łatwo dzielić się spostrzeżeniami i współpracować w skuteczny sposób:

Eksploruj zasoby analityczne dzięki Qlik Sense Hub: znajduj i udostępniaj aplikacje analityczne bezpiecznie ze scentralizowanego miejsca.

Bezpieczna współpraca: twórz i udostępniaj modele danych, analizy i wizualizacje swoim współpracownikom, aby wspólnie stymulować biznes.

Opowiadaj historie oparte na danych: twórz wizualne prezentacje swoich wniosków. Prezentacje możesz również eksportować do popularnych formatów plików: PDF czy PPT.

Wprowadzaj wszechobecną kulturę analityczną do swojej organizacji, bez chaosu

Gdy uda Ci się połączyć wszystkich Twoich pracowników, ze wszystkimi danymi, aby eksplorować pomysły i podejmować decyzje, możliwości biznesowe są prawie nieograniczone. Ale takie podejście bez zaawansowanych mechanizmów do zarządzania platformą może wywołać chaos. Nasza platforma klasy korporacyjnej oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, skalowalności, integralności i wydajności, a wszystko to dzięki wbudowanym mechanizmom administracyjnym.

Zasoby do pobrania

Najwyższe bezpieczeństwo

Oparte na regułach zasady bezpieczeństwa i dynamiczna redukcja danych spełniają wymagania najbardziej wymagających branż i zapewniają szczegółową kontrolę niezbędną do przestrzegania przepisów dotyczących prywatności, takich jak unijne ogólne rozporządzenie o ochronie danych GDPR. 

Analityka danych na dużą skalę

Wykorzystaj wszystkie swoje dane, w tym źródła typu Big Data. Pozwól dowolnej liczbie użytkowników na tworzenie, eksplorowanie i udostępnianie analiz, bez konieczności wcześniejszego poznania pytań, na które użytkownicy chcieliby odpowiedzieć.

 

Zaufana architektura

Elastyczne opcje deploymentu pozwalają uruchomić platformę w konfiguracji najodpowiedniejszej na dany moment w czasie, a następnie płynnie dostosowywać infrastrukturę w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby (jako on-premise, cloud lub połączenie tych dwóch opcji).

Wypróbuj Qlik Sense już teraz zupełnie za darmo!