+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

BIBLIOTEKA VIZLIB

Oferujemy ją jako jedyny partner w Polsce
Pobierz bezpłatnie dla 5 użytkowników

Vizlib jest w pełni konfigurowalną i bogatą w funkcje biblioteką wizualizacji dla Qlik Sense. Możesz ją pobrać i użytkować całkowicie bezpłatnie wśród grona 5 użytkowników. Jeśli potrzebujesz wizualizacji dla większej liczby użytkowników – skontaktuj się z nami.

Od lutego 2018 poniższe rozszerzenia wspierają także funkcjonalność Alternate States, znaną dobrze użytkownikom QlikView. Jeśli zatem szukałeś tej opcji w Qlik Sense – właśnie ją znalazłeś.

W ramach subskrypcji Professional otrzymujesz:

  • Pełen dostęp do biblioteki rozszerzeń,
  • Upgrade’y i poprawki,
  • Nowe rozszerzenia, gdy tylko się pojawią,
  • Elastyczne zarządzanie licencjami

Zapoznaj się z poszczególnymi wizualizacjami i pobierz wersję bezpłatną.

Vizlib KPI Designer

KPI Designer

Połącz wykresy, metryki i ikony w jeden obiekt KPI.
Vizlib Pie Chart

Sankey Chart

Łatwo konfigurowalne diagramy przepływu danych.
Vizlib Table

Table

Tabela z wieloma możliwościami dostosowywania wyglądu (m.in. mini-charty).

Filter

Listbox, Buttongroup, Dropdown, OneSelectedValue – wszystkie te formy filtrowania (i wiele więcej) znajdują się w obiekcie Filter.

Vizlib Container

Container

Rozszerzenie umożliwia grupowanie wizualizacji Qlik Sense.
Vizlib Venn Diagram

Venn Diagram

Wizualizacja ta przedstawia graficznie atrybuty logiczne jako okręgi, przy czym wspólne elementy atrybutów reprezentowane są przez przecięcia okręgów.
Vizlib Heatmap

Heatmap

Graficzne przedstawienie danych, w których poszczególne elementy zawarte w macierzy są podświetlane jako kolory na podstawie swojej wartości.

Vizlib Scatter Chart

Scatter Chart

Wykres przedstawiający związek między dwoma miarami ilościowymi dla różnych kategorii. Służy do wizualnego zbadania potencjalnego istnienia, zakresu lub braku istotnej korelacji między wyświetlonymi zmiennymi.
Vizlib Calendar

Calendar

Rozszerzenie, które pozwala obsługiwać i prezentować pola dat w sposób znacznie bardziej przyjazny i intuicyjny dla użytkownika.
Vizlib Advanced Text Object

Advanced Text Object

Rozszerzenie tożsame z klasycznym obiektem tekstowym w QlikView, który obsługuje również zaawansowane funkcje, takie jak kod HTML, etykietki i kopiowanie zawartości do schowka po kliknięciu prawym przyciskiem myszy.
Vizlib Line Chart

Line Chart

Wykres liniowy, który można skonfigurować wedle uznania, dodając dowolne elementy graficzne i linie referencyjne.
Vizlib Activity Gauge

Activity Gauge

Wizualizacja, która umożliwia porównanie wielu miar ilościowych lub jednej miary ilościowej podzielonej według kategorii.
Vizlib Pie Chart

Pie Chart

Rozszerzenie, które pozwala na zbudowanie „ciasteczka” według własnych preferencji dzięki bogatym opcjom konfiguracyjnym.
Vizlib Pivot Table

Vizlib Pivot Table

Rozszerzenie daje unikalną możliwość intuicyjnego tworzenia i wizualizowania dzięki płynnemu poruszaniu się między danymi.

Bar Chart

Rozszerzenie, które pozwala na grupowane i nachodzenie na siebie wykresów słupkowych tak, aby łatwiej porównywać i wizualizować dane ilościowe.
Vizlib Story Timeline

Story Timeline

Przedstawia kamienie milowe na osi czasu, dzięki czemu w bardzo przyjazny sposób można przeglądać historię swoich danych.
Vizlib Story Timeline

Sheet menu

Twórz zaawansowane menu nawigacyjne w aplikacjach Qlik Sense.