+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

ANALITYKA DANYCH

W Qliku robimy to najlepiej. Sprawdź nas!
WYPRÓBUJ QLIK

Wdrożenia

Wdrażamy z pasją i zaangażowaniem, wierząc w filozofię prostoty. Staramy się pokazać to, co jest naprawdę istotne w danych.

Dowiedz się więcej

Szkolenia

Qlik Sense jest na tyle intuicyjny, że pierwsze kroki możesz zdecydowanie wykonać samodzielnie. Jeśli jednak chciałbyś poznać najlepsze techniki wdrożeniowe warto abyś skorzystał ze szkoleń, które posiadamy w naszej ofercie.

Dowiedz się więcej

Qlik Sense

Qlik Sense pozwoli Ci odkryć w Twoich danych to, czego żadne narzędzia Business Intelligence oparte na zapytaniach SQL nie jest w stanie pokazać. Możesz swobodnie wyszukiwać i eksplorować wszystkie swoje dane i natychmiast zmieniać perspektywę swej analizy, kiedy tylko będziesz chciał.

Dowiedz się więcej

Qlik Analytics Platform

Jeśli szukasz rozwiązania łączącego zaawansowaną analitykę z innymi technologiami IT – to trafiłeś w dobre miejsce. Jako zespół najbardziej doświadczonych developerów Qlik pomożemy Ci w zaprojektowaniu i wdrożeniu niestandardowych rozwiązań analitycznych w oparciu o QAP.

Dowiedz się więcej

Qlik NPrinting

Nprinting to zestaw kilku narzędzi (m.in. Nprinting Server, Nprinting Designer czy NewsStand) za pomocą których możesz zbudować szablony raportów statycznych, które następnie (według ustalonego harmonogramu) zostaną rozesłane do określonych odbiorców.

Dowiedz się więcej

Qlik GeoAnalytics

W dzisiejszym świecie coraz częściej konieczne jest nie tylko wizualizowanie danych na wykresach, ale krytycznym staje się również wizualizowanie danych na mapach. Standardowa instalacja Qlik Sense w pewnym stopniu na to pozwala. Jeśli jednak chcesz wykorzystać zaawansowane możliwości prezentowania danych geograficznych i funkcji geoanalitycznych – powinieneś skorzystać z Qlik GeoAnalytics.

Dowiedz się więcej

Qlik Connectors

Qlik Connectors to zestaw sterowników, które jeszcze bardziej rozszerzają możliwości Qlik Sense w zakresie uzyskiwania połączeń do różnorodnych źródeł danych.

Dowiedz się więcej

Qlik Extensions

Rozszerzenia wizualizacyjne, tzw. extensions umożliwiają rozszerzenie możliwości standardowych wizualizacji aplikacji Qlik Sense poprzez zastosowanie technologii web-owych. Ogólnie rozszerzenia można postrzegać jako wtyczki, które pozwalają programistom połączyć moc interfejsów API Qlik Sense z niemal nieograniczonymi możliwościami technologii web-owych.

Dowiedz się więcej