+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

Dołącz do nas i podziel się swoją pasją!

Na przestrzeni ostatnich lat zbudowaliśmy w Data Wizards najlepszy Zespół ekspertów i pasjonatów technologii Qlik w Polsce. Członkowie naszego Zespołu są odpowiedzialni m.in. za wprowadzanie produktów Qlik na Polski rynek w 2007 roku, kreowanie strategii sprzedażowej, wdrożeniowej, marketingowej i analitycznej. Wspólnie przez wiele lat pracowaliśmy dla kilkuset klientów w Polsce i za granicą. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa), Niemczech (Berlin) i USA (Nowy Jork). Posiadamy najwyższy status (Elite Solution Provider) w organizacji partnerskiej amerykańskiej firmy Qlik Technologies Inc. i jesteśmy liderem na polskim rynku sprzedaży i wdrożeń oprogramowania Qlik.

szkolenia QLIK SENSE banner

Aktualne oferty pracy: 

Poszukujemy osób, które pomogą nam realizować kolejne ambitne projekty w Polsce i za granicą. Zależy nam na tym, aby poprzez współpracę z nami członkowie naszego Zespołu budowali swoją mocną markę osobistą w zakresie Business Intelligence.

Doświadczenie, profesjonalizm, dynamika w działaniu i zaangażowanie to cechy, na których od lat budujemy nasz Zespół. Cechują one również Ciebie? Jeśli tak, zapraszamy do przejrzenia ofert pracy i aplikowania na interesujące Cię stanowisko:

W Data Wizards nie samą pracą żyjemy! Budowanie zgranego zespołu jest dla nas niezwykle ważne, dlatego wspólne integracje są naszym stałym elementem.