+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

QLIK DATAMARKET

Uzyskaj pełen obraz otoczenia biznesowego, w którym działasz i podejmuj lepsze decyzje.

Qlik DataMarket to kompletna usługa dostępu do danych zewnętrznych w modelu subskrypcyjnym. Obszerna biblioteka danych jest zawsze dostępna dla Ciebie, abyś mógł w łatwy sposób wzbogacić swoje analizy poprzez zestawienie ich z danymi zewnętrznymi (np. sprzedaż produktów względem zjawisk pogodowych).

Pełna integracja Qlik DataMarket z QlikView i Qlik Sense pozwala na dostarczanie danych zewnętrznych bezpośrednio do aplikacji analitycznej, wspomagając w ten sposób dowolny dział biznesowy w niemal każdej branży.
 

Zobacz jak Qlik DataMarket może wzbogacić Twoje analizy:

Qlik DataMarket to nie tylko dane zewnętrzne. To dane połączone z Twoimi danymi wewnętrznymi dzięki wbudowanemu w Qlik mechanizmowi asocjacji. Z Qlik DataMarket zobaczysz kompletny obraz otoczenia biznesowego, w którym funkcjonujesz.
 

Jak zacząć?

Qlik DataMarket oferuje wiele darmowych zestawów danych dla każdego użytkownika Qlik Sense. Można je w prosty sposób wyszukać, pozyskać i w ten sposób wzbogacić swoje dane bez żadnych opłat. Jeśli z czasem będziesz chciał skorzystać z szerszej biblioteki danych, możesz w równie prosty sposób uzyskać dostęp do płatnych katalogów danych.
 

Dodatkowe zasoby