+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

WSPARCIE TECHNICZNE

Pomożemy Ci w każdym aspekcie pracy z Qlik’iem na każdym etapie projektów.

Pierwsza instalacja

Wybór sprzętu i instalację środowiska możesz wykonać samemu lub powierzyć to nam. Więcej o tym przeczytasz w zakładce Konfiguracja środowiska analitycznego (więcej tutaj).

Utrzymanie środowiska

Sprawne działanie środowiska jest wynikiem jego odpowiedniego utrzymania i gwarancją pełnego sukcesu wdrożenia analityki oraz ciągłości dostępu do najświeższych danych w Twojej firmie.

R

Pomagamy w ustawieniu backup’u danych oraz konfiguracji mechanizmów failover.

R

Wspieramy w podnoszeniu wersji oprogramowania Qlik. Średnio rocznie pojawiają się 4 główne wydania Qlik Sense’a oraz poprawki poprzednich wersji.

R

Liczba użytkowników urosła? Zwiększyło się codzienne obciążenie serwerów? Rozbudujemy Twoje obecne środowisko, aby obsłużyć nowe wymagania.

R

Nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć na etapie planowania. Pomożemy Ci zoptymalizować obecną konfigurację i aplikację Qlik, tak aby zwiększyć wydajność, szybkość, niezawodność i łatwość obsługi Twojego środowiska.

Pomoc techniczna

Wesprzemy Cię przy rozwiązywaniu powstałych problemów. W bardziej skomplikowanych przypadkach prowadzimy konsultacje bezpośrednio z producentem oprogramowania. Naszą pomoc możesz uzyskać doraźnie lub w ramach wykupionego pakietu wsparcia.

Dedykowane narzędzia do obsługi

Środowisko i jego obsługa jest złożona? Pomożemy Ci w stworzeniu dedykowanych narzędzi do jego obsługi z wykorzystaniem API dostarczanego przez Qlik’a.

Więcej informacji o różnych dodatkowych narzędziach znajdziesz tutaj.

Przekazywanie wiedzy

Prowadzimy szkolenia z oprogramowania Qlik. Możemy zaproponować szkolenia z dedykowanym programem szkoleniowym, szkolenia otwarte z materiałami. Twoją wiedzę poszerzamy poprzez stale prowadzone webinary i wpisy blogowe poruszające najróżniejsze tematy związane z Qlik’iem. Szkolenia dostosowujemy do poziomu zaawansowania uczestników. Naszą pełną ofertę szkoleniową znajdziesz na stronie.