+48 22 270 14 02 office@datawizards.pl

QLIK SENSE – SZKOLENIA OTWARTE

Jeśli chcesz wykorzystać z pełni potencjał Qlik Sense - skorzystaj z naszych szkoleń.

Szkolenia otwarte Qlik Sense – oferta

Oferowane przez nas szkolenia podzielone są na dwie części: Business Developer (2 dni) i Advanced Developer (3 dni). Szkolenie Business Developer jest skierowany do tych użytkowników Qlik Sense, którzy chcą posiąść wiedzę o tym jak w prosty sposób budować nowe aplikacje wykorzystując bogate opcje kreatorów w ramach Qlik Sense. Z kolei szkolenie Advanced Developer skierowane jest do tych użytkowników Qlik Sense, którzy będą odpowiadać za tworzenie aplikacji dla szerszej grupy odbiorców. Podczas szkolenia poznasz najlepsze praktyki projektowe, zarówno w kontekście budowania modeli danych jak i projektowania efektywnych wizualizacji.

Często zadawane pytania

Czego dotyczą podane ceny?
Podana cena dotyczy udziału jednej osoby w wybranym szkoleniu, w pełnym jego zakresie tj. 2 lub 3 dni – w zależności od wybranego szkolenia.
Czy organizujecie szkolenia poza Warszawą?
Oczywiście! Z miłą chęcią pojawimy się w Twojej firmie, aby zrealizować szkolenie tylko dla Twoich pracowników.
Jakie umiejętności powinien posiadać uczestnik szkolenia?
W przypadku szkolenia Business Developer mile widziane jest doświadczenie w pracy z arkuszami kalkulacyjnymi czy bazami danych na poziomie podstawowym. W przypadku szkolenia Advanced Developer wymagane jest doświadczenie w pracy bazami danych i rozumienie relacji w bazie danych.
Czy realizujcie szkolenia w formule zamkniętej - dedykowane dla danej firmy?
Oczywiście. Jeśli chcesz przeszkolić większą grupę użytkowników w Twojej firmie – skontaktuj się z nami.